Studio Nina - Lokva Rogoznica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 714 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2+1 | 35 | 1 | 2 | 1 | 40-60 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"StudioNina" - Studio apartment halfway between Split and Makarska (Split 35km; Makarska 25km) away from the small town of Omiš 8km. The apartment is in a peaceful and quiet location 250 m from the beach and with a beautiful view of the sea and the island of Brač.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 40.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 60.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 2000 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 8000 m |
| dokter: | 8000 m |
| apotheek: | 8000 m |
| tankstation: | 9000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 1000 m |
Contact
| Contactpersoon: | Zlatan Bauk |
| Adres: | Vojskovo 12 |
| Stad: | Lokva Rogoznica - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385914949026 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |



































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Studio Nina"