Appartementen Tonka - Duće
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 722 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Ap1" - TONKA Apartments are located in the town Duce, which is between the city of Omis and Dugi Rat - the Riviera of Omis. Duce is a small quiet place with beautiful views of the sea and surrounding islands and beautiful sandy beaches. The apartments are newly
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 02.09.2026 | 70.00 EUR |
| 03.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 7.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Ap2" - TONKA Apartments are located in the town Duce, which is between the city of Omis and Dugi Rat - the Riviera of Omis. Duce is a small quiet place with beautiful views of the sea and surrounding islands and beautiful sandy beaches. The apartments are newly
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 02.09.2026 | 80.00 EUR |
| 03.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 7.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Extremely clean apartments with separate units.TONKA Apartments are located in the town Duce, which is between the city of Omis and Dugi Rat - the Riviera of Omis. Duce is a small quiet place with beautiful views of the sea and surrounding islands and beautiful sandy beaches. The apartments are newly fully furnished, air conditioned, and only 500 m from the beach. Ideal for families. Ideal for hiking and exploring the beautiful surroundings.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Helena Jeftimija |
| Adres: | Put Stare Duce 36 |
| Stad: | Duće - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 250 7886 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Tonka"