Appartementen Tice - Stanići
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 754 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 6 | 65 | 3 | 6 | - | op aanvraag | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A6" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 5000 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 4000 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Apartments TICE are located in a small village Stanici, 30 km south of Split, 50 km from the airport and 30 km north of Makarska. From the apartments you meet the beautiful pebble beach. Own parking and barbecue are available. There are also three restaurants and two shops near. Omis is 5 kilometers away and there is everything else you need, including organized excursions to the surrounding islands.
Price of the air-conditioning is 7 EURO per day.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Nada Kovačić |
| Adres: | Stanići Tice bb |
| Stad: | Stanići - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 861 180 |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |



































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Tice"