Appartementen Slavinj Janja
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 553 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 1" - The apartment on the first floor of the building has a balcony with a beautiful view of the sea. Air conditioning: free for 5 hours a day, more than that is charged 1 euro for 2 hours.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 09.07.2026 | 60.00 EUR |
| 10.07.2026 - 31.07.2026 | 70.00 EUR |
| 01.08.2026 - 15.08.2026 | 80.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 2" - The apartment on the first floor of the building has a balcony with a beautiful view of the sea. Air conditioning: free for 5 hours a day, more than that is charged 1 euro for 2 hours.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 09.07.2026 | 60.00 EUR |
| 10.07.2026 - 31.07.2026 | 70.00 EUR |
| 01.08.2026 - 15.08.2026 | 80.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 70 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
The apartments are located on the first floor of the building and each has a balcony with a beautiful view of the sea. The nearest beach is 100 meters from the house. It is a 10-minute walk to the center. Parking is available within the building.
Contact
| Contactpersoon: | Milka Kovačić |
| Adres: | Slavinj 7 |
| Stad: | Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385958090722 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |



















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Slavinj Janja"