Appartementen Mikulić - Duće Luka i Omiš
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 693 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" - The advance payment is 30% of the total price. Check-in to the apartment is from 14:00, and check-out is until 10:00.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 80.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 90.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 28 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 80.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 90.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 2500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 2500 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
The deposit is 30% of the total price. Check-in to the apartment is from 14:00, and check-out is until 10:00.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivica Mikulić |
| Adres: | Poljička cesta Luka 1/1 |
| Stad: | Duće Luka i Omiš - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 514 4493 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA RUS HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Mikulić"