Over het verblijf
Appartementen Kolura-Marija Dragičević bevindt zich in Omis – Marušići, 150 m van de zee en heeft een capaciteit voor 2–16 personen v 3 verblijfseenheden. Eigenaar spreekt : ENG, ITA, HRV.
Als u op zoek bent naar de perfecte plek om uw zomervakantie door te brengen - in Marušići, op een rustige plek halverwege Omiš (12 km) en Makarska (20 km), bent u op de juiste plek. Ver van de grote drukte van de stad, het lawaai en de vervuiling bieden Marušići u de kans om ontspannen en zonder stress te rusten.
De appartementen liggen dicht bij alles: zee, winkel of restaurant.
Wij bieden u volledig ingerichte appartementen met uitzicht op zee - terrassen, barbecue en eigen parkeerplaats. Wij kijken uit naar uw komst.
Voor reservering - voorschot van 30% van de totaalprijs, het resterende bedrag op de dag van aankomst bij het appartement "Marija" - Marušići
Check-in na 13:00 uur, check-out vóór 10:00 uur.
