Appartementen Tina Dražica - Zubovići
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 760 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio app" - Studio apartment for two persons with sea view terace. Only 30 m from the sea. Air condition, WiFI, TV, Parking. Tourist tax is included in price.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 09.07.2026 | 60.00 EUR |
| 10.07.2026 - 22.08.2026 | 70.00 EUR |
| 23.08.2026 - 10.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 150 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Dvosobni" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 13.06.2026 | 120.00 EUR |
| 14.06.2026 - 10.07.2026 | 140.00 EUR |
| 11.07.2026 - 29.08.2026 | 190.00 EUR |
| 30.08.2026 - 01.10.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 16 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"soba" - .
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"apartman 9" - Two bedroom apartment with terrace, free internet, TV, air condition, parking.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 10.07.2026 | 100.00 EUR |
| 11.07.2026 - 23.08.2026 | 110.00 EUR |
| 24.08.2026 - 02.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 7" - One bedroom sea view apartment for 2+2 persons.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 100.00 EUR |
| 31.08.2026 - 10.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 550 m |
| activiteiten: | 6000 m |
| dokter: | 6000 m |
| apotheek: | 6000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 6000 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Apartments 'Tina' are located in a small village Zubovići. Offering an undisturbed view to the sea, as they are first in line, these apartments are situated in a peaceful environment. Appartments are tastefully furnished, equipped and each one has its own parking space. There are a few sandy beaches nearby and landmarks worthy of your time. A trip to the highest peak of the island, a walk through stoney island, cycling in interesting roads and ofcourse exquisite cuisine are only few of many things that we can offer.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Lucija Zubović |
| Adres: | Dražica 9 |
| Stad: | Zubovići - Novalja – Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 53 664 044 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 596 0117 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |














































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Tina Dražica"