Appartementen Peranić - Centar grada Novalje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 548 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 38 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 150.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 38 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 150.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 11 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Soba" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 20.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 85 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman L" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 200.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 50.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 85 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman B" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 200.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 50.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 10 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 1100 m |
Overige informatie
The building consists of two apartments and one room with a balcony located on the first floor. The house is located in the center.
Contact
| Contactpersoon: | Ivica Peranić |
| Adres: | Obala kralja Petra Krešimira IV. 29 |
| Stad: | Centar grada Novalje - Novalja – Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98566792 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Peranić"