Over het verblijf
Appartementen Ostrea bevindt zich in Novalja – Pag, 10 m van de zee en heeft een capaciteit voor 2–18 personen v 4 verblijfseenheden. Aankomst is mogelijk vanaf 14:00 uur en op de dag van vertrek tot 10:00. Eigenaar spreekt : CZ, ENG, GER, ITA, HRV.
De appartementen liggen in een zeer rustig deel van Novalja, direct aan de kust, met het strand voor het huis en in de directe nabijheid van het zandstrand Baba. Ze zijn uitgerust met airconditioning, sat-tv, internet. Allemaal hebben ze vanaf hun terrassen en balkons uitzicht op zee. De appartementen zijn ook uitgerust met verwarming en zijn dus het hele jaar beschikbaar.
Voor het huis ligt een grote verzorgde tuin die alleen door een weg van de zee wordt gescheiden. Op het erf van het huis is een gemeenschappelijke ruimte om samen te komen met een zomerkeuken en een grill.
Aankomst van de gasten is na 14 uur. Vertrek van de gasten tot 10 uur.
Wij bieden u accommodatie in drie objecten, met een capaciteit van 14 appartementen van verschillende grootte. Meer gedetailleerde gegevens vindt u op onze internetpagina's.
Als u voor onze appartementen kiest, zult u genieten van het uitzicht op zee en de prachtige zonsondergangen vanaf uw terrassen.
Uw gastheren, familie Vrtodušić!
