Appartementen Vučur - Nin
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 728 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 95.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.09.2026 | 115.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 95.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.09.2026 | 115.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.09.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 62 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.09.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 85 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 750 m |
| winkel: | 750 m |
| restaurant: | 750 m |
| activiteiten: | 3000 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 3000 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | 3000 m |
Overige informatie
Vučur apartments are located in peaceful Bilotinjak. From Zadar we are 16 km away. Our apartments are 80 m from the sandy beach. Each apartment is fully furnished, has a private entrance, patio, balcony, TV-SAT, wi-fi, air conditioning and on the ground floor is a barbecue.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mario Vučur |
| Adres: | Bilotinjak III,22 |
| Stad: | Nin - Nin |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 99 2291986 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385992291986 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |





























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Vučur"