Appartementen Koka
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 636 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 58 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Donji ap" - Apartment 60m2 with large terrace and outdoor solar shower. Living room with kitchen, bathroom and 2 bedrooms.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 70.00 EUR |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 68 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Gornji ap" - Apartment with a balcony and an outdoor solar shower. Living room with kitchen, bathroom, 2 bedrooms
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 70.00 EUR |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 800 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 1500 m |
Overige informatie
Detached house with two apartments, located directly on the beach and with land with a small grove. The house overlooks the Kornati National Park. There are tennis courts nearby. Possibility of boat trips to the Kornati National Park and by car to the Krka National Park. Please note - a cleaning fee of € 50 is payable if guests do not hand over the apartment as received.
Contact
| Contactpersoon: | Valentina Drasal |
| Adres: | Podraduć 62 |
| Stad: | eiland Murter |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 995353557 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |






























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Koka"