Appartementen Roza - Pješčana Uvala
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1051 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Mare" - http://www.apartmaniroza.hr/en-gb/mare.aspx
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 6+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Lavanda" - http://www.apartmaniroza.hr/en-gb/lavanda.aspx
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Roza" - http://www.apartmaniroza.hr/en-gb/roza.aspx
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 55.00 EUR |
| 02.10.2026 - 31.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 3+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 3000 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 150 m |
| geldautomaat: | 150 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
Villa Roza is situated in the village Pjescana uvala, 3 km from Pula. Name of the village comes from the sandy beach, suitable for children and older people. Villa Roza is surrounded by Mediterranean vegetation, villa is located in a quiet and peaceful village, the beach is just a minute walk away. The villa has three apartments, which are adjusted each year so the guests stay is more pleasant. Family Špiljak deals with apartments renting for more than thirty years. We look forward to your visit.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Martina Žrvnar |
| Adres: | Pješčana Uvala VI/33 |
| Stad: | Pješčana Uvala - Medulin |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 52 397 124 |
| Fax: | +385 52 222 882 |
| Mobiel: | +385 98 219 154 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |










































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Roza"