Appartementen Petra - SEVID
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 2920 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Zeleni 1/4" - •room •living room •kitchen •WC •terrace with sea view •(A 2+2 – apartment size 45m2)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 100.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Plavi 2/5" - •room •living room •kitchen •WC •terrace with sea view •(A 2+2 – apartment size 50m2)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Rozi 3/6" - •2 rooms •living room •kitchen •WC •terrace with sea view •(A 4 – apartment size 60m2)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 110.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 120.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Zeleni 7" - •room •living room •kitchen •WC •terrace with sea view •(A 2+2 – apartment size 50m2)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 4 m |
| zee: | 4 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 9000 m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Sevid is a small village near Trogir, on the peninsula Oštrica. It is an ideal place for a family vacation away from the noise and traffic. The city has a rich Mediterranean nature, the crystal clear sea with a beautiful quiet beaches. We offer accommodation in six modern apartments with terraces on the first row by the sea. The apartments have access to a garden with a barbecue and secured parking. Although the Sevid is a small town, it has everything you need - shops, restaurants, and above all peace and nature.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Petra Milanović |
| Adres: | Oštrica Velika 17A |
| Stad: | SEVID - Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 18 721 24 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |





























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Petra"