Appartementen Vlade - Sevid
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 721 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 1" - This one bedroom apartment for max 3 people is situated on the top floor. It has one bedroom, couch in the living room, kitchen, bathroom and terrace with direct sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 07.06.2026 - 20.06.2026 | 65.00 EUR |
| 21.06.2026 - 04.07.2026 | 70.00 EUR |
| 05.07.2026 - 29.08.2026 | 75.00 EUR |
| 30.08.2026 - 12.09.2026 | 50.00 EUR |
| 13.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 2" - This apartment is situated on top floor of the house. It has one bedroom, additional bed in the living room, kitchen, bathroom and terrace with unspoilt sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 07.06.2026 - 20.06.2026 | 70.00 EUR |
| 21.06.2026 - 04.07.2026 | 80.00 EUR |
| 05.07.2026 - 29.08.2026 | 85.00 EUR |
| 30.08.2026 - 12.09.2026 | 60.00 EUR |
| 13.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Apartments "Vlade" are situated in a family house right next to the sea. Each apartment has one bedroom, additional bed in a living room, kitchen, bathroom and terrace with direct sea view. All apartments have air conditioning and wi-fi. There is also parking reserved for our guests at the property. There is a private concrete beach with sunbeds for our guests to use.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mirjana Jukić |
| Adres: | Barbiševica 63 |
| Stad: | Sevid - Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 293132 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA FRA HRV |
| website: |






































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Vlade"