Appartementen ANNA - Marina
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 778 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 85 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.04.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 85.00 EUR |
| 16.07.2026 - 25.08.2026 | 115.00 EUR |
| 26.08.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 96 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.04.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 100.00 EUR |
| 20.06.2026 - 15.07.2026 | 130.00 EUR |
| 16.07.2026 - 25.08.2026 | 160.00 EUR |
| 26.08.2026 - 15.09.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 96 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 155.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 185.00 EUR |
| 26.08.2026 - 15.09.2026 | 120.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 95.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 15000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 50 m |
Contact
| Contactpersoon: | Ante Dikic |
| Adres: | Marinska cesta 32 |
| Stad: | Marina - Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 98 9179702 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 98 9179702 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments ANNA"