Appartementen Ena i Enio - Poljica kod Marine
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 797 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Enio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 30.04.2026 | 40.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 43.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Ena" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 30.04.2026 | 40.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 43.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 4000 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 4000 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Our apartments are located on the Trogir Riviera in the small town of Poljica near Marina (Dalmatia, Croatia). The apartments are in a great location in the middle of the Marina bay, first row to the sea, just a few steps from the pebble and concrete beach! We offer two apartments (type A2+2) furnished to modern standards; air conditioning, satellite TV, Wi-Fi internet, large fridge, microwave, kitchen and bathroom, comfortable and spacious beds, sunny terraces with awnings. There is a restaurant, mini-market, pastry shop and coffee bar in the town. Poljica is a quiet place for evening walks, an ideal place to relax, and within easy reach of attractive locations (Trogir, Split, Šibenik, Krka waterfalls...). Visit us, relax, enjoy and come back to us again!!!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Tomislav Dodig |
| Adres: | Obala 31 |
| Stad: | Poljica kod Marine - Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385959050901 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385959050901 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Ena i Enio"