Appartementen Boban - Sevid
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 703 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.06.2027 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.06.2027 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.06.2027 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 60 m |
| zee: | 60 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 5000 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 20000 m |
| geldautomaat: | 5000 m |
| postkantoor: | 5000 m |
| bushalte: | 4000 m |
Contact
| Contactpersoon: | Dragica Boban |
| Adres: | Miline Gornje 34 |
| Stad: | Sevid - Marina – Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385989105769 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 9105 769 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |


















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Boban"