Appartementen Garmaz - Makarska
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 746 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Južni" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 120.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 110.00 EUR |
| 16.09.2026 - 10.10.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"sjeverni" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 120.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 110.00 EUR |
| 16.09.2026 - 16.10.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 16 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio kat" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"studio pr" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 65.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 80.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 75.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 200 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Marica Garmaz |
| Adres: | Ante Starèeviæa 53 |
| Stad: | Makarska - Makarska |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 615 163 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 186 0411 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Garmaz"