Villa Marija - Šilo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 606 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Marija (1)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 01.07.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 8.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Eindschoonmaak | 40.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Anamaria" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 120.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 140.00 EUR |
| 01.07.2026 - 12.07.2026 | 140.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 160.00 EUR |
| 27.08.2026 - 11.09.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 8.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Internet | 1.00 EUR /dag |
| Parkeergelegenheid | 8.00 EUR /dag |
| Eindschoonmaak | 35.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Antonio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 120.00 EUR |
| 15.06.2026 - 01.07.2026 | 140.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 160.00 EUR |
| 26.08.2026 - 12.09.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 8.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Internet | 1.00 EUR /dag |
| Parkeergelegenheid | 10.00 EUR /dag |
| Eindschoonmaak | 35.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Goran" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 140.00 EUR |
| 16.06.2026 - 10.07.2026 | 150.00 EUR |
| 11.07.2026 - 26.08.2026 | 180.00 EUR |
| 27.08.2026 - 11.09.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 8.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Internet | 1.00 EUR /dag |
| Parkeergelegenheid | 8.00 EUR /dag |
| Eindschoonmaak | 40.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 15000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 250 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Room layout:
2x studio: 1x2+1;
2x apartment: 1x2 +2;
1x2+1;
maximum number of persons: 15
Šilo – accommodation in an apartment house on the island of Krk, 200 m from a sandy beach.
2x Studio: double room with an extra bed, bathroom with shower and WC, kitchenette (stove, refrigerator).
1x Apartment /A2, A3/: double bedroom, living room with two extra beds (sofa bed), bathroom with shower and WC, kitchenette (stove, refrigerator).
1x Apartment /A1/: double bedroom, second bedroom (bunk bed) with extra bed, living room with kitchenette (stove, refrigerator), bathroom with bathtub and WC.
Minimum stay in summer season: 3 nights. Air conditioning available at extra charge (must be arranged in advance). The island is connected to the mainland by bridge. Parking next to the house. Shop 200 m. Restaurant 150 m. Bus 100 m. Train (Rijeka station) 49 km. Airport (Krk – Omišalj) 20 km. Šilo town center 500 m.
Contact
| Contactpersoon: | Mirjana Vugrinec |
| Adres: | Jesenovica 91 |
| Stad: | Šilo - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385989079121 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |
















Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Marija"