Bed and Breakfast Huis Lucija - Baska
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 500 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 17 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"SOBA 1/2" - ROOM WITH BREAKFAST FOR TWO. TV, FRIDGE, BATHROOM.
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 23 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"SOBA 1/3" -
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 16 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"SOBA 1/2" -
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 1100 m |
Overige informatie
Our house "LUCIJA" is located in BAŠKA, on the beautiful island of Krk, in a quiet residential area, better known as Zarok. The center of Baška is only a 10-minute walk from Zarok. It also takes only a few minutes from your room to the beach "Vela plaza" - one of the most beautiful pebble beaches on the island of Krk, where you can spend an unforgettable vacation.
We offer accommodation for over 20 people.
Our rooms are for 1 - 3 people and are very comfortably furnished, have a beautiful sea view, balcony, private shower/WC, TV/SAT.
In the morning we serve a rich breakfast on our breakfast terrace. Along with freshly brewed coffee, we also serve you our homemade jam. In front of the breakfast terrace there is a playground where your children can play carefree.
PETS ARE NOT ALLOWED.
EACH ROOM HAS ITS OWN PARKING SPACE.
BREAKFAST FROM 07:30-09:00.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Marija Stefanic |
| Adres: | Primorska 16 |
| Stad: | Baska - eiland Krk |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 0038551856707 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385915352515 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |
































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Bed and Breakfast Haus Lucija"