Appartementen Ruža - Luka Dubrava
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 726 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 80.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 15.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 80.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 90.00 EUR |
| 15.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 30.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 9 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 180.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 20 m |
| winkel: | 1500 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | 3000 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | m |
Contact
| Contactpersoon: | Ruža Glavor |
| Adres: | Luka Dubrava 25 |
| Stad: | Luka Dubrava - Drace & Trstenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20756733 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 92 3810386 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Ruža"