Appartementen Nian&Mili - Igrane
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 583 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | 100 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Relaxation for you, richly equipped apartments with a beautiful sea view. The apartments have everything you need for a perfect vacation. The garden and barbecue next to the house will complete your stay and leave an unforgettable mark in your life.
Contact
| Contactpersoon: | Mili Tolj |
| Adres: | Igrane 206/a |
| Stad: | Igrane - Igrane |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38598257379 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG HRV |
| website: |






































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Nian&Mili"