Over het verblijf
Appartementen Villa Ypsilon bevindt zich in eiland Hvar – Sveta Nedjelja, 130 m van de zee en heeft een capaciteit voor 3–13 personen v 3 verblijfseenheden. Eigenaar spreekt : ENG, GER, HRV.
EILAND HVAR, klein dorp SVETA NEDJELJA, 15 km van JELSA, 25 km van de veerboot in Stari Grad, 45 km van de stad Hvar via de hoofdweg (of 15 km via een ruwe weg die geschikt is voor een auto).
Het ligt aan de zuidkant van het eiland, onder de heuvel Sv. Nikola, een ecologische zone met veel wijngaarden, ideaal voor mensen die houden van de natuurlijke Adriatische omgeving, niet te stedelijk, met zeer helder water en prachtige, wilde natuur en kust.
Comfortabele omgeving voor een rustige gezinsvakantie, maar ook voor een actieve vakantie (zee, heuvel, fietsen…).
Ons familiezomerhuis VILLA YPSILON wordt omringd door dennenbomen, op hellend terrein, bergaf.
Het ligt 130 m bergop vanaf de zee en 180 m van een klein schilderachtig kiezelstrand, dat ook geschikt is voor kinderen; langs de kust zijn veel kleine rotsachtige stranden.
Het ligt 500 m van een kleine jachthaven voor zeilboten met een klein strand (mogelijk kunt u een boot regelen naar de dichtstbijzijnde stranden en bezienswaardigheden) en 550 m onder het oude dorp, waar u een supermarkt en een kerk vindt en lokale producten kunt kopen (wijn, olijfolie, honing…).
Het huis is nieuwgebouwd. Alle appartementen hebben twee kamers (3-5 bedden), een uitgeruste keuken in een deel van de grotere kamer, een badkamer, een eigen ingang, een eigen terras, een parkeerplaats en airconditioning. Tv op het grote terras. Gratis wifi-internet. In de ruimten achter het huis kunt u een wasmachine, een diepvriezer en een berging voor strandspullen gebruiken. In de tuin naast het huis kunt u het tuinterras, de grill en de hangbank gebruiken, omgeven door mediterrane planten…
Het is ook geschikt voor twee of meer gezinnen.
Het kleine, wilde zee-avontuurcentrum ligt 600 m door het bos van het huis, een wild strand, voor wie van ruwe natuur en vrij klimmen, trekking, windsurfen, zeekajakken, duiken, snorkelen houdt... Op 2 km (te voet, met de auto of per boot) ligt het prachtige, wilde kiezelstrand Lučište. Voor wat gemakkelijke bergtrekking ligt boven het oude dorp en de wijngaarden een oud, klein klooster, in ruïnes, in een natuurlijke grot. Ook zijn er meerdere paden naar de top van het eiland - Sveti Nikola 628 m - die ook geschikt zijn voor fietsen of mountainbiken.
Er zijn twee mooie restaurants aan zee (300-400 m van het huis).
