Appartementen Rosa i Kreso - Gradac
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 778 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 105 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 9 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman" - Family house 15 m from the sea. The house is equipped with all appliances:air conditioning, washing machine, dishwasher, microwave, WIFI, TV and radio, and has a spacious parking lot.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 140.00 EUR |
| 20.06.2026 - 30.06.2026 | 160.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 140.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 85.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 25.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 11+ persoon |
| Eindschoonmaak | 70.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio" - Studio apartment consists of a small kitchen, bathroom and bedroom.The room has a double bed and two extra beds.In front is a covered terrace with dining table.Sea and beache are located in 15 m.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 40.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Eindschoonmaak | 60.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 12 m |
| zee: | 15 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 20 m |
| restaurant: | 20 m |
| activiteiten: | 80 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1800 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 60 m |
| postkantoor: | 1800 m |
| bushalte: | 3000 m |
Overige informatie
Family house 15 m from the sea, the house is located near the pool of Hotel Labineca. The house consists of one large apartment (9 +2) and one small apartment (2 +1). The house has two covered terraces with tables, chairs, sun loungers and barbecue. The house is equipped with all appliances: air conditioning, washing machine, dishwasher, microwave, TV and radio, and has a spacious parking lot.
Near the house there are several pizzerias and restaurants, three grocery stores, tobacconists, gift shop, dive center.
On the beach you can rent deck chairs, pedal boats and gondolas.
At night, there is a dance terrace near Hotel Labineca.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Krešimir Ujdurović |
| Adres: | Obala Bošac 23 |
| Stad: | Gradac - Gradac – Podaca |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 697 081 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 25 11 766 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG ITA FRA HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Rosa i Kreso"