Appartementen Jure i Marko - Gradac
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 608 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 56 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 75.00 EUR |
| 01.08.2026 - 25.08.2026 | 75.00 EUR |
| 26.08.2026 - 31.12.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Soba" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 01.06.2026 | 30.00 EUR |
| 02.06.2026 - 30.06.2026 | 40.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 45.00 EUR |
| 02.09.2026 - 31.12.2026 | 36.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 75 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 85.00 EUR |
| 01.08.2026 - 25.08.2026 | 90.00 EUR |
| 26.08.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 350 m |
| winkel: | 60 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 350 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
City of Gradac is the southernmost town of Makarska Riviera, 40 km away from Makarska. Located halfway between Dubrovnik and Split. The city has beautiful beaches. Our apartments are located 150 meters from the sea. The apartments are fully furnished with balconies with beautiful views of the sea.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Nada Žderić |
| Adres: | Jadranska 3 |
| Stad: | Gradac - Gradac – Podaca |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 697 256 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 540 3504 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG HRV |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Jure i Marko"