Appartementen Markic - Sv. Filip i Jakov
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 833 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1ground" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 80.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 100.00 EUR |
| 26.08.2026 - 10.09.2026 | 70.00 EUR |
| 11.09.2026 - 31.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2ground" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 55.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 70.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 80.00 EUR |
| 26.08.2026 - 10.09.2026 | 60.00 EUR |
| 11.09.2026 - 31.12.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1balcony" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 80.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 100.00 EUR |
| 26.08.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2floor" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 70.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 90.00 EUR |
| 15.07.2026 - 25.08.2026 | 110.00 EUR |
| 26.08.2026 - 10.09.2026 | 90.00 EUR |
| 11.09.2026 - 20.09.2026 | 70.00 EUR |
| 21.09.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 10 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 400 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
We have 4 newly furnished apartments ***. Apartment sizes are 55-60 m2 and are for 2-5 people. Apartment 2+2 has a bedroom with double bed, kitchen, living room with sofa bed for 1-2 people, bathroom. Apartments 3+2 have a bedroom with double bed and single bed, kitchen, living room with sofa bed, bathroom, balcony overlooking the sea.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Vesna Markiæ |
| Adres: | Dolac 28 |
| Stad: | Sv. Filip i Jakov - Sv. Filip i Jakov |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 388 776 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 139 4620 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Markic"