Pensioen Adria
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 747 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Soba 1" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 18.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Soba 2" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Soba 3" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 04.07.2026 - 13.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 550 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 600 m |
| geldautomaat: | 550 m |
| postkantoor: | 600 m |
| bushalte: | 600 m |
Contact
| Contactpersoon: | Alessandra Rogar |
| Adres: | Ulica braæe Kosuljandic 104 |
| Stad: | Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 51 786490 |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Pension Adria"