Appartementen Tea - Selce
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 833 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 24.05.2026 - 14.06.2026 | 85.00 EUR |
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 110.00 EUR |
| 29.06.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 105.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 2.00 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 60.00 EUR |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 27.05.2026 - 16.06.2026 | 70.00 EUR |
| 17.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 120.00 EUR |
| 02.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 2.00 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 27.05.2026 - 16.06.2026 | 50.00 EUR |
| 17.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 01.09.2026 | 90.00 EUR |
| 02.09.2026 - 15.09.2026 | 60.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 2.00 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 40.00 EUR |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 40 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 250 m |
| dokter: | 80 m |
| apotheek: | 40 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 50 m |
| postkantoor: | 70 m |
| bushalte: | 40 m |
Overige informatie
Arrival time 14h. Departure time 10h. Advance booking for 100 Euros. Payment upon arrival in the apartment.
Tourist tax is not included in the price.
Contact
| Contactpersoon: | Miljenko Popoviæ |
| Adres: | A. Antiæa 9 |
| Stad: | Selce - Crikvenica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 91 228 3977 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 228 3977 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |











































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Tea"