View blue apartments - Jakirusa
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 742 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"V. blue A1" - Studio Apartment View Blue A1 for two persons. The apartment has free parking and WiFi. The studio apartment is air -conditioned.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 56.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 70.00 EUR |
| 15.07.2026 - 22.08.2026 | 77.00 EUR |
| 23.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 56.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"V. blue A2" - Studio Apartment View Blue A2 for two persons. The apartment has free parking and WiFi. The studio apartment is air -conditioned.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 56.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 70.00 EUR |
| 15.07.2026 - 22.08.2026 | 77.00 EUR |
| 23.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 56.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"V.blue A3" - Apartment View Blue A3 with two bedrooms, for four people. The apartment has free parking and WiFi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.06.2026 | 91.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 140.00 EUR |
| 15.07.2026 - 22.08.2026 | 168.00 EUR |
| 23.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 91.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 13.00 EUR /dag 4+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 3700 m |
| winkel: | 600 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 3700 m |
| dokter: | 15000 m |
| apotheek: | 3700 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 3700 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Accommodation View Blue is a family home with 3 apartments. The distance of the apartment to the beach, the restaurant and the cafe is 200 m. The mini market is 700 m away and the supermarket is 2.5km. The center of the town is 3.5 km away.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ljubo Prgomet |
| Adres: | Put Luke 29 |
| Stad: | Jakirusa - Brela |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385915812750 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385915812750 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: | websites |











































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "View blue apartments"