Brela by the Sea / Center
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 578 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+2 | 65 | 2 | 4 | 2 | 130-140 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 40 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 100 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 100 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Filipović |
| Adres: | Obala Kneza Domagoja 12 |
| Stad: | Brela |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385981601646 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |
























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Brela by the Sea / Center"