Appartementen Lavanda
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 868 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 01.06.2026 | 60.00 EUR |
| 02.06.2026 - 20.06.2026 | 80.00 EUR |
| 21.06.2026 - 15.07.2026 | 100.00 EUR |
| 16.07.2026 - 16.08.2026 | 140.00 EUR |
| 17.08.2026 - 20.09.2026 | 110.00 EUR |
| 21.09.2026 - 15.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 6" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.04.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 80.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 120.00 EUR |
| 16.07.2026 - 15.08.2026 | 140.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| 16.09.2026 - 16.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 300 m |
| zee: | 300 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 50 m |
Contact
| Contactpersoon: | Angela Mužiniæ |
| Adres: | Fra Bartola Kašiæa 62 |
| Stad: | Brela |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 98 183 5429 |
| Fax: | +385 21 374 010 |
| Mobiel: | +385 98 183 5429 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: |




























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Lavanda"