Appartementen Jena, Pisak - Pisak
| A 4 | 15.09.2026-25.09.2026 |
|
400 EUR |
| A 4 | 15.09.2026-25.09.2026 |
|
400 EUR |
| A 4 | 01.06.2026-10.06.2026 |
|
420 EUR |
| A 4 | 01.06.2026-10.06.2026 |
|
420 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 785 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A 2" - Apartment no. 2: - 50 m2 - (for 4 persons) - Terrace with sea view - 2 Bedrooms / air conditioning - Living room - The kitchen - Tv / Sat / Internet - Dishwasher - Washing machine - Bathroom - Garage
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 50.00 EUR |
| 20.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 09.07.2026 | 75.00 EUR |
| 10.07.2026 - 19.07.2026 | 89.00 EUR |
| 20.07.2026 - 15.08.2026 | 109.00 EUR |
| 16.08.2026 - 20.08.2026 | 89.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 55.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A3" - Apartment no. 3: - 50 m2 - (for 4 persons) - Terrace with sea view - 2 Bedrooms / air conditioning - Living room - The kitchen - Tv / Sat / Internet - Dishwasher - Washing machine - Bathroom - Garage
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 50.00 EUR |
| 20.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 09.07.2026 | 75.00 EUR |
| 10.07.2026 - 19.07.2026 | 89.00 EUR |
| 20.07.2026 - 15.08.2026 | 109.00 EUR |
| 16.08.2026 - 20.08.2026 | 89.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 55.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 400 m |
| activiteiten: | 5000 m |
| dokter: | 16000 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 16000 m |
| geldautomaat: | 5000 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 1500 m |
Overige informatie
Apartments Jena offer you private accommodation in Pisak - a small fishing village located between Omis and Makarska.
Jena Apartments is 50 meters from the sea in Vrulje Street. There are 4 beaches within 250 m.
Apartments Jena offer you 2 apartments: apartments no. 2 on the first floor and apartment no. 3 on the second floor.
All apartments are air conditioned. All apartments have sea view, washing machine + detergent, wireless internet access, tv and satellite and secure garage inside the house.
The apartments have a dishwasher. At your disposal is a barbecue located in the yard.
Pets are not allowed.
Possibility of transfer from Split airport.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Zeljka Gusic |
| Adres: | Put vrulje 49 |
| Stad: | Pisak - Brela |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385922330797 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Jena, Pisak"