Sutivan Best Appartementen - Sutivan
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 953 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 37 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman" - There are 6 of app 2+2 in the house; at the ground floor, first and second floor.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 75.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 105.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.08.2026 | 155.00 EUR |
| 21.08.2026 - 01.09.2026 | 140.00 EUR |
| 02.09.2026 - 10.09.2026 | 105.00 EUR |
| 11.09.2026 - 20.09.2026 | 95.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.30 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 48 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman" - There are 2 flats this type in the house. They are on the first and second floor.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 90.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.08.2026 | 180.00 EUR |
| 21.08.2026 - 01.09.2026 | 160.00 EUR |
| 02.09.2026 - 10.09.2026 | 120.00 EUR |
| 11.09.2026 - 20.09.2026 | 105.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.30 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio" - Apartment is situated in the ground floor.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 35.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.08.2026 | 90.00 EUR |
| 21.08.2026 - 01.09.2026 | 80.00 EUR |
| 02.09.2026 - 10.09.2026 | 65.00 EUR |
| 11.09.2026 - 20.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.30 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 45.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.08.2026 | 85.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 50.00 EUR |
| 11.09.2026 - 20.09.2026 | 30.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.30 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 15 m |
| zee: | 15 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 1500 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 6000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 1200 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 1500 m |
Overige informatie
For guests are also available some bikes for going shopping to the city. Location: Virtually on the beach, with an open view of the limpid sea, where the vegetation, the water and the sun blend in a perefect harmony, a well-tended garden with pine trees shelters our Villa More. The villa is located in a small, closed-type private condominium 10-minute walk from the village centre.
Sutivan, a small town with character marked by original Dalmatian architecture, is situated on the northwest coast of the island of Brač.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Lina Kuzmanić |
| Adres: | Ul.Domovinskog rata 37, Sutivan |
| Stad: | Sutivan - eiland Brac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 91 5865339 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 8988 058 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA FRA HRV |
| website: | websites |




























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Sutivan Best Apartments"