Appartementen Leona - Postira
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 477 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 115 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Leona" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 200.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Lana" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 16.08.2026 | 75.00 EUR |
| 17.08.2026 - 01.09.2026 | 70.00 EUR |
| 02.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 15 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 20 m |
| restaurant: | 5 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 150 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Hani Matulić |
| Adres: | Zastivonje 6 |
| Stad: | Postira - eiland Brac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 632 052 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 915154744 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: |




































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Leona"