Appartementen Mariva Richard - Povlja
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 42 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Richard 1" - APP on the ground floor. Layout: two bedrooms, living room with kitchen, TV, WIFI, bathroom and terrace with sea view, separate area with barbecue. (Max 5 people) Beach 70 m. Povlja 500m.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Richard 3" - APP on the 1st floor. Layout: two bedrooms, living room with kitchen, TV, WIFI, bathroom and terrace with sea view, separate area with barbecue. (Max 5 people) Beach 70 m. Povlja 500m.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 70 m |
| zee: | 70 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 7000 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 600 m |
| dokter: | 600 m |
| apotheek: | 700 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
We offer you two air-conditioned apartments, each about 50m2 in size. In each apartment you will find: two bedrooms, living room with kitchen, TV, WIFI, bathroom and terrace with sea view. Maximum privacy will be ensured by your own entrance to the apartment, private parking and also a separate area with a barbecue.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Richard Zvolský |
| Adres: | Punta 30, Povlja, Brač |
| Stad: | Povlja - eiland Brac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +420604750733 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER RUS HRV POL |
| website: | websites |
Informatie
| Categorie: | |
| Oppervlak van accommodatie in m2: | 100 |
| Oppervlak van tuin in m2: | 150 |
| Min.-Max. aantal persone: | 2-10 |
| Totaal aantal kamers: | 4 |
| check-in time: | 1:00 PM |
| check-out time: | 10:00 PM |
| Aankomstdag in het seizoen: | Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag |
| Aankomstdag buiten het seizoen: | Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag |


























































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmány Mariva Richard"