Appartementen Lemona - Sutivan
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 616 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"ap.A1" - Apartment for 4 people on the first floor, fully equipped, with a terrace and fireplace in front, in a green oasis, free parking ..
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"ap.A2" - Apartment for 4 people on the first floor, fully equipped, with a terrace and fireplace in front, in a green oasis, free parking ..
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 20 m |
| winkel: | 40 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 40 m |
| apotheek: | 7000 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 150 m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Apartments in the city center, fully furnished, sat-tv, air conditioning, barbecue, terrace, private parking, ideal location for all activities in the area.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Denis Kustera |
| Adres: | Spoisbanda bb |
| Stad: | Sutivan - eiland Brac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 1202911 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |






































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Lemona"