Appartementen Petrina 2 - Sv. Filip i Jakov
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 846 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 90.00 EUR |
| 15.07.2026 - 24.08.2026 | 120.00 EUR |
| 25.08.2026 - 09.09.2026 | 90.00 EUR |
| 10.09.2026 - 30.11.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.70 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.80 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 90.00 EUR |
| 15.07.2026 - 24.08.2026 | 120.00 EUR |
| 25.08.2026 - 09.09.2026 | 90.00 EUR |
| 10.09.2026 - 30.11.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.70 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.80 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 14.06.2026 | 55.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 80.00 EUR |
| 15.07.2026 - 24.08.2026 | 110.00 EUR |
| 25.08.2026 - 20.09.2026 | 65.00 EUR |
| 21.09.2026 - 30.11.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.70 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.80 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 02.01.2026 - 31.05.2026 | 30.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 40.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 60.00 EUR |
| 15.07.2026 - 24.08.2026 | 70.00 EUR |
| 25.08.2026 - 20.09.2026 | 45.00 EUR |
| 21.09.2026 - 01.11.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.70 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.80 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Sv. Philip and James is the pearl of the Riviera, located on the coast of the Pasman Channel, an attractive tourist location, traditional hospitality of the host. The town is known for its villas and gardens of the former Zadar noblemen of which is still known today, the Borelli family. The fifties of the last century began to be an interesting destination for many tourists.
Attractive among other things, it makes the possibility of practicing various sports activities on land and sea. Gives it a special charm and proximity to the Kornati islands, which are organized excursions, and especially attracts those who enjoy sailing.
Petrina family apartments are suitable for winter tourism, and because of their heating.
Fresh air, pleasant and mild Mediterranean climate, beautiful days in winter are suitable for the treatment of breathing problems. Walking along the sea, the smell of Mediterranean plants or easy bike ride will make your stay with family Petrina very pleasant.
Arrival and departure by plane - the transfer of transportation to St. Zemunik.
Laundry - with charge.Reservations up to four nights surcharge +30% of the listed prices.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Vlado Petrina |
| Adres: | Pažar 8 |
| Stad: | Sv. Filip i Jakov - Biograd |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23-388-801 |
| Fax: | +385 23 388 801 |
| Mobiel: | +385 98 992 2111 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA ESP HRV |
| website: |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Petrina 2"