Appartementen i sobe Sinka - Biograd
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 706 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 350 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Božini" - Dettached accommodation: Božini dvori - Villa with swimming pool, sauna, hot tub and tennis court in Biograd na Moru offers a spacious layout with four bedrooms and five bathrooms, living room, a common room and a fully equipped kitchen
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 400.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 450.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 550.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 700.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 550.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 400.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 50.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 1" - The facility is located in a quiet part of town, 6 minutes walk from the beach and the city center. It has a large garden and free fenced parking. There is a possibility to use the grill and the outdoor shared terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 65.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 85.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 95.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 85.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 28 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio" - The facility is located in a quiet part of town, 6 minutes walk from the beach and the city center. It has a large garden and free fenced parking. There is a possibility to use the grill and the outdoor shared terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 55.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 75.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Soba" - The facility is located in a quiet part of town, 6 minutes walk from the beach and the city center. It has a large garden and free fenced parking. There is a possibility to use the grill and the outdoor shared terrace. The room also has a mini fridge.
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 65.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 20.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Astanden
| strand: | 1000 m |
| zee: | 1000 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Šinka Mitroviæ |
| Adres: | Brace Radic 12 |
| Stad: | Biograd - Biograd |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385915782006 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani i sobe Sinka"