Appartementen Endi - Biograd na Moru
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 596 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 110 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 9 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Endi" - Apartment is situated near the center and beach is 5-10 min walking.It is suitable for 2 famillies or 4 couples.Changes are from Sunday to Sunday.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 01.07.2026 | 190.00 EUR |
| 02.07.2026 - 15.07.2026 | 210.00 EUR |
| 16.07.2026 - 15.08.2026 | 230.00 EUR |
| 16.08.2026 - 26.08.2026 | 210.00 EUR |
| 27.08.2026 - 30.09.2026 | 195.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Endi 2" - The apartment is located in the attic of the house with a view of the sea and the entire city. It is very comfortable and has everything you need. Suitable for 2 couples with 2 children or 6 adults.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 01.07.2026 | 125.00 EUR |
| 02.07.2026 - 15.07.2026 | 150.00 EUR |
| 16.07.2026 - 12.08.2026 | 170.00 EUR |
| 13.08.2026 - 15.09.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 20.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 400 m |
| zee: | 400 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 200 m |
| apotheek: | 200 m |
| tankstation: | 100 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
The apartments are situated in a quiet part of town, close to everything you need, so the car is not necessary. Apartment is comfortable for two familly with 4 bedrooms.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Tanja Pozarina |
| Adres: | Ante Starcevica 11 |
| Stad: | Biograd na Moru - Biograd |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 91 535 23 72 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |














































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Endi"