Casa Nostra
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 515 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 8 | 100 | 4 | 8 | - | 160-230 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Kuæa" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 170.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 230.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 170.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 160.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Hele huis
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 1000 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
The holiday house is divided into two floors.
The ground floor has 2 bedrooms, bathroom and balcony. On the 1.st floor there are also two smaller rooms, a kitchen with a living room, a bathroom and a balcony. On each balcony are a table and chairs, umbrella. In the yard is a large parking lot, grill / fireplace. Air conditioning, sat / tv, internet available.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Josipa Šimuniæ |
| Adres: | Kralja Petra Krešimira IV 55 |
| Stad: | Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385955127639 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |
























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Casa Nostra"