Appartementen Lucija
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1042 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 700 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 10 m |
Contact
| Contactpersoon: | Branka Lenkiæ |
| Adres: | Lenkiæi 2, Bibinje |
| Stad: | Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 91 589 25 26 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmens Lucija"