Appartementen Karin - Bibinje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 716 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 33 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A-1" - Apartment with sea view for 4 people with 1 bedroom and living room with sofa, extra bed for 2 adults.It is located on the 1st floor.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 33 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A-2" - Apartment for 4 people with 1 bedroom and living room with sofa, extra bed for 2 adults. Located on the ground floor.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 24.06.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 31 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A-3" - Apartment for 4 people with 1 bedroom and living room with sofa, extra bed for 2 adults. Located on the ground floor.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 250 m |
| apotheek: | 250 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 400 m |
Overige informatie
Family house with 2 apartments on the ground floor and one on the 1st floor. Near the beach, quiet environment suitable for families with children.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Karin Sekula |
| Adres: | Trsina 14 |
| Stad: | Bibinje - Bibinje |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 969 1557 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ HRV |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Karin"