Vila Ivandic Promajna - PROMAJNA
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1206 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"ap.br. 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 18.06.2026 - 19.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.07.2026 | 80.00 EUR |
| 21.07.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 42.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"ap.br.1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Ivandic I" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 30 m |
| winkel: | 30 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 3000 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 15 m |
| postkantoor: | 30 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
Complex of three beautiful houses in the town center, by the sea, provides you a whole day life in bathing suit. The superb accommodation implicate a luxury furnished apartments, every one equipped with balcony with sea view, air-conditioner and TV set with satellite receiver. Large pebble beach almost in front of the doors, is one more reason why to choose villa Ivandic.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ina Ivandic |
| Adres: | Obala 38, Promajna |
| Stad: | PROMAJNA - Baska Voda |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 621 548 |
| Fax: | +385 21 621 331 |
| Mobiel: | +385 98 970 77 22 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Vila Ivandic Promajna"