Appartementen Marin - Promajna
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1319 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" - Apartment 1 (2+2) is located on the first floor of the house. It has a total of 36 m2 + terrace (8m2) + balcony (4m2), view of the sea and the garden. It has just been renovated and is modernly decorated, with the most modern appliances.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 90.00 EUR |
| 21.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"STUDIO 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 60.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4(2+2)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 68 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A5(4+2)lux" - Large apartment with beautiful seaview, equipped with 2 bedrooms, 2 terraces, 2 bathrooms, large kitchen, wireless internet. Ideal for two family.Parking for 2 cars.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 08.06.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 6+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 15 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 0 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 5 m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
Marina Apartments is situated on the beach in the center of Promanja and are suitable for families with young children and older people who want to be near the beach. Apartments are air conditioned and equipped with SAT / TV, balcony and private parking.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mario Radojković |
| Adres: | Obala 2 |
| Stad: | Promajna - Baska Voda |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385915465010 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV POL HUN |
| website: |




















































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Marin"