Actueel weer Dobropoljana
11°C
Bewolkt
|
Zonsopgang 06:40 |
Zonsondergang 19:25 |
Wind 14.5 km/h |
Druk 1005.7 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor Dobropoljana op de volgende 6 dagen
Thursday, 02
9°C Bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 14.3 kmh 49.6 |
| Druk | 1001.6 hPa |
Friday, 03
9°C Bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 5.0 kmh 349.3 |
| Druk | 1004.8 hPa |
Saturday, 04
7°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 5.1 kmh 2.7 |
| Druk | 1017.0 hPa |
Sunday, 05
10°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 3.2 kmh 57.1 |
| Druk | 1023.4 hPa |
Monday, 06
9°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.3 kmh 63.5 |
| Druk | 1023.5 hPa |
Tuesday, 07
11°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.4 kmh 117.4 |
| Druk | 1021.9 hPa |
Appartementen Erna - eiland Pasman
appartement: A6+2, A4+2, A4+2
hoedanigheid: 4-20
van 7 Eur/bed
naar zee 150 m


















