Actueel weer Crikvenica
|
Zonsopgang 06:42 |
Zonsondergang 19:28 |
Wind 14.3 km/h |
Druk 1010.7 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor Crikvenica op de volgende 6 dagen
Thursday, 02
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 13.2 kmh 47.6 |
| Druk | 1004.0 hPa |
Friday, 03
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 10.0 kmh 40.9 |
| Druk | 1006.3 hPa |
Saturday, 04
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.0 kmh 46.1 |
| Druk | 1020.8 hPa |
Sunday, 05
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.1 kmh 51.9 |
| Druk | 1023.9 hPa |
Monday, 06
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.5 kmh 56.9 |
| Druk | 1023.7 hPa |
Tuesday, 07
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.5 kmh 45.2 |
| Druk | 1023.2 hPa |
Appartementen Villa Petra - Crikvenica
appartement: A6+2, A2+1
hoedanigheid: 2-10
van 10 Eur/bed
naar zee 200 m
Appartementen Mila - Crikvenica
appartement: A4+2 (Z), A4+1 (M), A4+1 (G)
hoedanigheid: 2-18
van 10 Eur/bed
naar zee 300 m
Appartementen Manja - Crikvenica
appartement: A2+2, A2+1, A2+1, A4+1
hoedanigheid: 2 - 10
van 20 Eur/bed
naar zee 200 m
Appartementen, Kamers - Crikvenica - Crikvenica
appartement: A6+2, A3+2
kamers: P2+1, P2+1
hoedanigheid: 3-13
van 8 Eur/bed
naar zee 250 m
Appartementen Plaža - Crikvenica
appartement: A2+2, A2+2, A2+2
hoedanigheid: 2-22
van 15 Eur/bed
naar zee 20 m
Appartementen Novoselic - Crikvenica
appartement: A2+2, A2+2, A2+2, A7+1
hoedanigheid: 2-
van 12 Eur/bed
naar zee 150 m






















