Actueel weer eiland Cres
9°C
Bewolkt
|
Zonsopgang 06:43 |
Zonsondergang 19:29 |
Wind 16.4 km/h |
Druk 1013.3 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor eiland Cres op de volgende 6 dagen
Thursday, 02
10°C Bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 14.9 kmh 57.3 |
| Druk | 1005.1 hPa |
Friday, 03
12°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 7.5 kmh 37.2 |
| Druk | 1007.8 hPa |
Saturday, 04
10°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 3.7 kmh 61.4 |
| Druk | 1020.5 hPa |
Sunday, 05
12°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 3.2 kmh 42.1 |
| Druk | 1023.7 hPa |
Monday, 06
12°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.8 kmh 20 |
| Druk | 1023.8 hPa |
Tuesday, 07
13°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.6 kmh 27.7 |
| Druk | 1023.2 hPa |
Appartementen Orbanić - eiland Cres
appartement: A4+1, A4+2, A4, A2+1
hoedanigheid: 2-20
van 18 Eur/bed
naar zee 250 m
Vakantiehuis - eiland Cres
appartement: A2+2
hoedanigheid: 2-5
van 30 Eur/bed
naar zee 40 m
Smještaj Julia - eiland Cres
appartement: A4, A2, A2+1
kamers: P2, P2+1
hoedanigheid: 2-16
van 20 Eur/bed
naar zee 30 m



















