Actueel weer eiland Cres
13°C
Bewolkt
|
Zonsopgang 06:41 |
Zonsondergang 19:31 |
Wind 11.2 km/h |
Druk 1003.8 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor eiland Cres op de volgende 6 dagen
Friday, 03
12°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 6.9 kmh 27.3 |
| Druk | 1007.5 hPa |
Saturday, 04
10°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 6.5 kmh 38.9 |
| Druk | 1018.7 hPa |
Sunday, 05
12°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 3.8 kmh 15.2 |
| Druk | 1021.6 hPa |
Monday, 06
13°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.9 kmh 24.5 |
| Druk | 1022.5 hPa |
Tuesday, 07
13°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.3 kmh 20.6 |
| Druk | 1021.9 hPa |
Wednesday, 08
13°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.6 kmh 24 |
| Druk | 1018.1 hPa |
Vakantiehuis - eiland Cres
appartement: A2+2
hoedanigheid: 2-5
van 30 Eur/bed
naar zee 40 m
Appartementen Orbanić - eiland Cres
appartement: A4+1, A4+2, A4, A2+1
hoedanigheid: 2-20
van 18 Eur/bed
naar zee 250 m
Smještaj Julia - eiland Cres
appartement: A4, A2, A2+1
kamers: P2, P2+1
hoedanigheid: 2-16
van 20 Eur/bed
naar zee 30 m



















