Actueel weer Čiovo
14°C
Heldere lucht
|
Zonsopgang 06:31 |
Zonsondergang 19:25 |
Wind 2.8 km/h |
Druk 1019.4 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor Čiovo op de volgende 6 dagen
Sunday, 05
8°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 3.8 kmh 26.3 |
| Druk | 1022.3 hPa |
Monday, 06
9°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.4 kmh 15.1 |
| Druk | 1022.8 hPa |
Tuesday, 07
10°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.4 kmh 11.1 |
| Druk | 1021.2 hPa |
Wednesday, 08
14°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.3 kmh 27 |
| Druk | 1019.4 hPa |
Thursday, 09
10°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.1 kmh 12.6 |
| Druk | 1020.0 hPa |
Friday, 10
13°C Lichte regen
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.9 kmh 91.3 |
| Druk | 1012.5 hPa |
Appartement Vanda - Trogir
appartement: A8
hoedanigheid: 2-8
van 10 Eur/bed
naar zee 40 m
Appartementen Jelincic - Trogir
appartement: A4+2, A4+1, A2+1
hoedanigheid: 2 - 13
van 20 Eur/bed
naar zee 40 m
Appartementen Brksi - Trogir
appartement: A6+2, A2+2, A2, A4
hoedanigheid: 2-16 x2
van 10 Eur/bed
naar zee 400 m
Solea - Trogir
appartement: A4+1
hoedanigheid: 5-5
van 13 Eur/bed
naar zee 100 m
Appartementen Josip - Trogir
appartement: A6+1, A3+2
hoedanigheid: 2-12
van 12 Eur/bed
naar zee 230 m






















