Actueel weer eiland Brac
|
Zonsopgang 06:35 |
Zonsondergang 19:19 |
Wind 7.4 km/h |
Druk 1006.7 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor eiland Brac op de volgende 6 dagen
Thursday, 02
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 6.5 kmh 48.2 |
| Druk | 997.9 hPa |
Friday, 03
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 4.7 kmh 316.2 |
| Druk | 1002.1 hPa |
Saturday, 04
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 3.3 kmh 3.2 |
| Druk | 1017.2 hPa |
Sunday, 05
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.1 kmh 341.9 |
| Druk | 1022.5 hPa |
Monday, 06
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.6 kmh 337.2 |
| Druk | 1023.6 hPa |
Tuesday, 07
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.7 kmh 323.3 |
| Druk | 1023.1 hPa |
Appartementen Tonika - eiland Brac
appartement: A4+1, A4+1
hoedanigheid: 4-8
van 8 Eur/bed
naar zee 200 m
Sutivan Best Appartementen - eiland Brac
appartement: A2, A2-3, A2-4, A4-6
hoedanigheid: 2-44
van 15 Eur/bed
naar zee 15 m
Villa Klara - eiland Brac
appartement: A2+1, A2+1, A2+1, A2+1
hoedanigheid: 3-9
van 12 Eur/bed
naar zee 50 m
Appartementen Lemona - eiland Brac
appartement: A2, A4, A4
hoedanigheid: 2-10
van 11 Eur/bed
naar zee 100 m
Appartementen Tonsic Sutivan - eiland Brac
appartement: A2=4+1, A1=4+1
hoedanigheid: 4-10
van 15 Eur/bed
naar zee 6 m
Villa Bilić - eiland Brac
appartement: A4+1, A5
kamers: P2+1, P2+1, P2, P2
hoedanigheid: 2-22
van 15 Eur/bed
naar zee 10 m






















